Regulamin

Szanowni Goście, prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

  1. Od Gości pobierany jest zadatek równoważny wartości dwóch dób pobytu, płatny w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pokoju cała kwota wpłaconego zadatku przepada.
  2. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry niezwłocznie po przyjeździe, w formie gotówkowej.
  3. W przypadku przerwania pobytu przez Gościa w jego trakcie, nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
  4. Dom Gościnny „Relax” nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach rzeczy.
  5. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów i aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń, w tym: grzejników elektrycznych, grzałek, żelazek, kuchenek, itp.
  6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających gości.
  7. Za dzieci bawiące się na terenie Domu Gościnnego „Relax” odpowiadają rodzice.
  8. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
  9. Osoby odwiedzające Gości Domu Gościnnego „Relax” powinny opuścić pokój do godz. 22:00, a zapraszający proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.
  10. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.

LOKALIZACJA

ul. Wschodnia 2b, 72-350 Niechorze