O nas

Dom Gościnny Relax w Niechorzu zlokalizowany jest tuż przy przybrzeżnym jeziorze Liwia Łuża. Piękne, malownicze jezioro, wokół którego przebiegają liczne szlaki piesze i rowerowe objęte jest ochroną rezerwatu ptaków wędrownych. Czysta, nadmorska plaża jest natomiast oddalona od naszego obiektu o zaledwie 300 metrów.

Ze względu na swoją lokalizację i otoczenie, Dom Gościnny Relax jest więc idealnym miejscem do wypoczynku i spędzenia samemu lub całą rodziną, zarówno weekendu jak i całego, kilkunastodniowego urlopu.

Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy przytulne i kompleksowo wyposażone pokoje 3- i 4-osobowe oraz apartamenty przeznaczone dla 4-6 osób. Wszystkie pokoje poosiadają łazienki.

Na terenie naszej posesji znajdują się dwa budynki połączone kuchnią, oddaną w pełni do Państwa dyspozycji, bezpłatny parking oraz miejsce do grillowania (do dyspozycji Gości są też pojedyncze grille).

Przebywając u nas mogą Państwo korzystać również z darmowego internetu Wi-Fi. Dzieci ucieszy natomiast na pewno trampolina.

Po przyjeździe do Niechorza, czeka na Państwa wiele atrakcji, zarówno w samym miasteczku, jak i w okolicznych miejscowościach. Wśród nich, warte odwiedzenia i doświadczenia są np.: Latarnia MorskaMuzeum Rybołówstwaruiny kościoła w Trzęsaczu, pola golfowe w Łukęcinie i Międzyzdrojach, rejsy statkami wycieczkowymi po morzu i Zalewie Kamieńskim – to tylko niektóre z nich.

W okolicy można także zjeść smaczne, domowe obiady w licznych restauracjach czy skorzystać z kompleksu basenów oraz odnowy biologicznej SPA w pobliskim hotelu.

Nasza miła obsługa, wygodne pokoje, wspaniała lokalizacja i zaciszna okolica pozwolą Państwu poczuć się swobodnie, jak u siebie w domu. Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w Domu Gościnnym Relax w Niechorzu!

LOKALIZACJA

ul. Wschodnia 2b, 72-350 Niechorze